В ЯМПОЛІ ПО ВУЛИЦІ СВОБОДИ СТЕЛЯТЬ АСФАЛЬТ

Дата: 04.08.2021 18:00

4 серпня розпочалось асфальтування центральної вулиці міста. Від мосту у напрямку до центру укладається та каткується свіже асфальтне покриття.

- Це гарний початок завершення масштабної роботи, результати якої зроблять наше місто кращим, привабливішим. ДП «Вінницький облавтодор» є підрядником даного ремонту. Дорожники попередньо поставили бордюри на всій протяжності відрізку дороги, а це 1 км 800 м. Сьогодні ж підрядники планують укласти біля 800 тонн асфальту. Працюють місцеві бригади, а також з Тульчина, Могилева-подільського. Асфальтом забезпечуються три заводи, що розташовані в м.Могилеві-Подільському, Немирові та Крижополі. Кошти в сумі 12,5 млн. грн. виділені на ремонт дороги із державного бюджету. Дякую всім небайдужим, хто сприяв, аби ці кошти потрапили в наше місто, - коментуючи хід робіт, сказав Ямпільський міський голова Сергій Гаджук.

Представник ДП «Вінницький облавтодор» Сергій Чорний додав, що у процесі задіяна нова спецтехніка із шириною укладання 9 м.

- Все робиться згідно з технологією. Використовується спеціальна емульсія перед вистеленням асфальту, що навіть дощ не стане на заваді роботам, - додає Сергій Чорний.

Звернемо увагу, що зараз центральна вулиця міста перекрита. За дотриманням Правил дорожнього руху стежать поліціянти.

(за матеріалами газети «Ямпільські вісті»)