Візит з ОБСЄ до Ямпільської громади

Дата: 29.07.2021 14:47

Сьогодні, 29 липня  з робочим візитом у Ямпільській громаді перебували представники Організації ОБСЄ з безпеки та співробітництва в Європі.

У рамках візиту була проведена зустріч міського голови Сергія Гаджука із представниками організації Костел Сіміон і Ів Фервекен.

Також у зустрічі взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Майорова та керуючий справами виконавчого комітету Олеся Віт.

Гостей цікавили розвиток медицини, освіти, культури та спорту.

У ході спілкування Сергій Гаджук коротко розповів про історію та розвиток Ямпільської громади.