Вітаємо з Днем народження Гречанюк Валентину- члена виконавчого комітету Ямпільської міської ради!

Дата: 28.07.2021 09:54

Шановна Валентино Миколаївно !

Прийміть щирі вітання із Днем народження! Нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя.

Хай Вас завжди підтримують рідні люди, у Вашому домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нових Вам успіхів, твердості і віри, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!

Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

міський голова Сергій Гаджук, депутатський корпус

та виконавчий комітет міської ради