До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата: 27.07.2021 17:49

27 липня 2021 року відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради проведено захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, відповідно до затвердженого плану проведення інформаційно-просвітницьких заходів в  Ямпільській територіальній громаді з питань протидії торгівлі людьми. Участь в якому взяли діти – вихованці двох дитячих будинків сімейного типу м. Ямпіль. Під час проведення заходу діти ознайомилися з поняттями «торгівля людьми», «протидія торгівлі людьми» та обговорили їх види. Після обговорення була проведена практична робота, де кожна дитина намалювала своє бачення  даної проблеми.