Ямпільська міська громада

ГРОМАДА ЗАТВЕРДИЛА ЩЕ ОДИН СТРАТЕГІЧНИЙ ДОКУМЕНТ

Дата: 23.07.2021 12:36

На сесії Ямпільської міської ради 22 липня поточного року затверджено План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міської територіальної громади.

Міський голова Сергій Гаджук зауважив, що Ямпільську громаду творимо всі ми разом і в майбутньому  бачимо  її - сучасною, комфортною, економічно розвиненою, в якій створені всі умови для якісного проживання, ведення бізнесу, туризму та різноманітного змістовного дозвілля.

Презентувала План заходів начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ольга Соловей.

Реалізовуватись Стратегія буде у три етапи:

І етап – 2021-2023 роки;

ІІ етап – 2024-2027 роки;

ІІІ етап – 2027-2030 роки.

План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади до 2030 року представляє собою каталог з 14 технічних завдань, з визначеними засобами реалізації проектів, обсягом фінансування та часовими рамками.

Зокрема, у Плані реалізації Стратегії Ямпільської громади передбачена інвентаризація земельних ділянок та нерухомості громади, а також створення інвестиційного паспорта. Крім цього, протягом трьох років заплановані капітальні ремонти медичних та освітніх закладів, закупівля автобусів для перевезення пасажирів у громаді, розвиток кооперації та підприємництва,  створення нових туристичних маршрутів.

Детально ознайомитися з Планом заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії можна на сайті Ямпільської міської ради.