11 сесія 8 скликання Ямпільської міської ради

Дата: 23.07.2021 11:36

22 липня 2021 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулася 11 сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 22 депутати. На порядок денний сесії було внесено 198 питань.

У роботі сесії брали участь секретар міської ради В. Семенюк, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Майорова Л.О., Труба М.Г., керівники структурних підрозділів та відділів міської ради, керівники окремих комунальних установ та засоби масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного перед присутніми виступила Якименко М.В. – начальник відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності Вінницької обласної Ради, яка подякувала усім, хто долучився до розробки Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади до 2030 року, основним завданням якої  є розбудова Ямпільської територіальної громади і забезпечення її сталого соціально-економічного розвитку та побажала плідної праці та гарних здобутків.

За пропозицією секретаря міської ради В Семенюка до порядку денного було включено питання про затвердження проєктно – кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття в м. Ямполі по вул.. Сонячній, та с. Качківка ( вул.Гагаріна).

В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2021 року, внесли зміни до окремих міських цільових програм, прийняли рішення щодо об’єктів комунальної власності, тощо.  Найбільш дискусійним виявився розгляд земельних питань, 54 з яких не знайшли підтримки депутатів.