Дорогі друзі!
7 липня 2021 року о 14 годині у приміщенні Безводнівської філії Ямпільського міського центру культури та дозвілля відбудеться урочисте підведення підсумків та закриття всеукраїнського фестивалю народного малярства «Мальована хата».
У програмі нагородження та преміювання художників-учасників фестивалю, концерт аматорів Безводнівської громади, частування та масові гуляння з нагоди народного свята Івана Купала. Окремий подарунок для земляків та гостей Ямпільщини - концерт Народного артиста України Станіслава Городинського та балетної групи, а також вокального тріо «Поділля» у складі Олександра Остапчука та заслужених артистів України Галини Король та Лідії Остапчук.
Очікується приїзд відомих земляків уродженців Безводного - поетеси Ніни Гнатюк, заслуженого працівника культури Анатолія Левицького та інших видатних людей подільської землі.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)