10-річний  ювілей

Дата: 05.07.2021 10:21

4 липня КП «Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» відзначав свій  ювілей  -  10 років з дня заснування.

За цією датою стоїть кропітка,  та наполеглива праця багатьох людей, їх ентузіазм та відданість обраній професії. Сьогодні колектив нараховує 130 чоловік, а в їх арсеналі багато досягнень та величезний  досвід у роботі. І це ще не кінець, а тільки старт для розвитку та вдосконалення.

Ці люди у білих халатах  на чолі із Плахотною Галиною Пилипівною прийняли виклик долі  і достойно справляються з таким «нашестям», як коронавірус.

З привітаннями на урочисту нараду до колективу завітали заступник міського голови Михайло Труба та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Олеся Віт. Від імені Ямпільського міського голови Сергія Гаджука заступник Михайло Труба вручив Подяку колективу закладу та згадав шлях, який пройшов колектив за ці 10 років.