Семінар-практикум  «Поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад Вінниччини»

Дата: 30.06.2021 17:14

30 червня за ініціативи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбувся семінар-практикум «Поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад Вінниччини».

Участь у його роботі взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голови районних рад та голови територіальних громад Вінниччини.           Присутні на зібранні заслухали підсумки діяльності Секретаріату Асоціації за перше півріччя 2012 року. З доповіддю перед присутніми виступив Віктор Вікалюк. Під час зустрічі голів рад правління Асоціації прийняло рішення про утворення Клубу голів районних рад та Клубу голів рад Вінниччини, і, відповідно, проведення установчих зборів. Президентом Клубу голів рад Вінниччини було обрано Гніванського міського голову Володимира Кулешова, першим Віце-президентом став Ямпільський міський голова Сергій Гаджук. Віце-президентами обрали Дашівського селищного голову Сергія Тітаренка, Тростянецьку селищну голову Людмилу Червонецьку, Піщанського селищного голову Олександра Крижанівського.

Президентом Клубу голів районних рад обрали голову Жмеринської районної ради Анатолія Бешлея, Віце-президентом – голову Хмільницької районної ради Юрія Слабчука .

Присутні на зібранні також делегували голову Жмеринської районної ради Анатолія Бешлея до складу Правління  Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад».