"Караоке на фонтані"

Дата: 29.06.2021 17:37

28 червня в Ямпільській територіальній громаді відбулося вражаюче свято Дня молоді, яке було ініційоване новоствореною командою Молодіжної ради при Ямпільській міській раді.

Святкове дійство, що розгорнулося на центральній площі міського фонтану, офіційно розпочалося о 18:00 годині з привітань заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ямпільської міської ради  Михайла Труби.

Подяками міського голови Ямпільської міської ради  Сергія Гаджука було нагороджено активну молодь громади за  участь в інтелектуальному, духовному, фізичному розвитку молоді та сприяння розвитку молодіжної політики громади.

Протягом усього вечора тривав конкурсно-розважальний захід "Караоке на фонтані", який  супроводжувався виступами працівників Ямпільського міського центру культури та дозвілля Ямпільської міської ради Юлії Казновської,  лекторів, голови та заступника Молодіжної ради Тетяни Косінської та Богдана Рочняка.

- Ми, як перша  Молодіжна рада Ямпільської територіальної громади усвідомлюємо свою відповідальність в закладенні фундаменту для всіх майбутніх молодіжних рад громади. – сказала Тетяна Косінська.

- Ми ставимо собі за мету:

•  напрацювання порядку проведення засідань та взаємодії з міською радою;
  •  проведення опитувань щодо проблем, які хвилюють молодь;
  •  реалізація максимальної кількості проєктів в інтересах громади;
  •  сприяння залученню молоді до громадського життя;
  •  навчання майбутніх членів молодіжних рад та активних молодих людей, які бажають впливати на життя громади.

Справжній заряд позитиву, незабутні враження та яскраві емоції від проведеного заходу отримали всі мешканці та гості міста, які завітали на незабутній відпочинок.

У конкурсно-розважальній грі "Караоке на фонтані"  змагалися за перемогу  шестеро ямпільчан. Перемогу здобула Олександра Мельник.

Всі учасники даного заходу були нагороджені цінними подарунками від Ямпільської міської ради.

Родзинкою заходу стала святкова дискотека, яку провели ведучі заходу, Оксана Олійник та Максим Огороднік.