Шановна молодь Ямполя!
Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита та красива молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного міста та України.
Молодість – час мрій і надій, пошуку, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. А для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, прагнення йти вперед і перемагати.
З нагоди свята бажаю вам мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та оптимізму. Хай у ваших родинах завжди панують злагода i достаток! Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя вам і віри у власні сили! Ми всі покладаємо на вас великі сподівання, адже ви – наша надія та майбутнє України!
З повагою
міський голова Сергій Гаджук