Інформація відділу соціального та медичного забезпечення

Дата: 23.06.2021 16:22

23 червня 2021 року працівниками відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради здійснено акти обстеження з метою підтвердження спільного проживання жителів с. Клембівка зі своїми пристарілими батьками для права нарахування  компенсації фізичній особі, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі. Однією з основних умов призначення цієї компенсації є факт спільного проживання особи, яка здійснює догляд та особи, яка отримує соціальні послуги.