МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ ЯМПІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 17.06.2021 16:24

14 червня відбулись установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Ямпільській міській раді.

Молодіжна рада, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган створено для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.

З вітальним словом до членів Молодіжної ради звернувся заступник Ямпільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайло Труба, який подякував за активну громадську позицію і запевнив у всебічній підтримці молодіжних ініціатив та проєктів. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Наталія Пантелейчук наголосила на важливості сталої діяльності і співпраці Молодіжної ради із профільними відділами, закладами освіти та культури. Олександр Юськов, головний спеціаліст привітав молодих людей й висловив сподівання, що їхні пропозиції, неординарні ідеї, будуть цікавими для громади, допоможуть вирішити чимало проблем, адже саме молодь має незаангажовані нові погляди та працюватиме активно і ефективно.

Після установчих зборів Молодіжна рада провела своє перше засідання.

Під час засідання  обрали керівний склад: голова Молодіжної ради - Тетяна Косінська, заступник голови – Богдан Рочняк, секретар – Юлія Казновська та  приступили до обговорення перспективних напрямків діяльності,шляхів залучення молоді  до пропонованих ініціатив, подальшої роботи над створенням плану роботи  на 2021 рік.

Вітаємо всіх з початком роботи Молодіжної ради! Бажаємо всім наснаги, співпраці, взаєморозуміння, креативних ідей для розвитку молоді та однодумців щодо покращення молодіжної політики в громаді.