Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 14.06.2021 15:44

Відповідно до плану роботи міської комісії з питань ТЕБ та НС Ямпільської міської територіальної громади на 2021 рік, протокольних рішень обласної та районної комісій з питань ТЕБ та НС, 14.06.2021 року було проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС Ямпільської міської територіальної громади № 15 , де розглянуто питання:

І. Про заходи щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.

ІІ.  Про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Ямпільської територіальної громади у 2021 році.

ІІІ. Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у 2021 році.

ІV. Щодо встановлення «зеленого рівня» епідемічної небезпеки на території Ямпільської міської територіальної громади.

V. Щодо оздоровлення і відпочинку дітей в межах Ямпільської міської територіальної громади у 2021 році.

VI. Щодо пом’якшення карантинних обмежень в комунальних закладах системи соціального захисту населення.

VІІ. Про стан протипожежного водопостачання населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади.

По вищезазначених питаннях було прийнято ряд відповідних рішень.