ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП КОНКУРКУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ» -  ВРУЧЕННЯ ПЕРЕМОЖНИХ ДИПЛОМІВ

Дата: 26.05.2021 17:46

26 травня у приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось урочисте вручення дипломів і угод представникам громад, які стали переможцями конкурсу «Комфортні громади».

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Дмитро Чаленко та заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. А також - керівництво районних, міських, селищних та сільських рад.

Переможний диплом для Ямпільської громади отримував Ямпільський міський голова Сергій Гаджук, який висловив слова вдячності за можливість участі в конкурсі.

Нагадаємо - конкурс було оголошено у січні 2021 року. Протягом двох місяців громади розробили та подали 213 проєктів, з яких переможцями стали 70.

Експертна оцінка проєктів здійснювалась виконавчим адміністратором конкурсу - Фондом громади «Подільська громада». Секретаріат - Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Серед переможців наш проект - «Освітлення вулиць – запорука безпеки життєдіяльності громади» - що має на меті встановлення вуличного освітлення в селі Миронівка та Петрашівка та міжмуніципальний проект «Велосипедом по Південному поділлі», який об’єднав 6 територіальних громад Південного Поділля – Ямпільську, Крижопільську, Піщанську, Ольгопільську, Городківську та Чечельницьку.

Наступний етап -  реалізація та впровадження проектів.