Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Дата: 25.05.2021 11:53

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету. Участь у засіданні взяли  Семенюк В.А. – секретар міської ради, Майорова Л.О. – заступник міського голови   з питань діяльності виконавчих органів  ради, Труба М.Г. - заступник міського голови   з питань діяльності виконавчих органів  ради Члени постійної комісії розглянули ряд проєктів рішень Ямпільської міської ради, а саме: «Про участь у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок  коштів державного фонду регіонального розвитку»

«Про затвердження рішень виконавчого комітету  з бюджетних та фінансових питань» «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти, молоді, спорту та захисту прав дітей Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки» Депутати рекомендували проекти рішень винести на розгляд чергової сесії Ямпільської міської ради

З протоколом та висновками постійної комісії  питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету можна ознайомитися на сайті міськоїради.