Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Дата: 20.05.2021 10:43

19 травня Ямпільський міський голова Сергій Гаджук прийняв участь у розширеному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, на порядку денному якого було питання «Про стан забезпечення населення територіальних громад області якісною питною водою та послугами з водопостачання і водовідведення».

У засіданні взяли участь: голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його перший заступник Володимир Кістіон, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради, начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Ілля Дяконович.

Було прийнято низку рішень, серед них:

- рекомендувати облдержадміністрації розробити та подати на розгляд сесії обласної Ради проєкт обласної програми «Питна вода» на 2021-2025 роки;

- районним, сільським, селищним та міським радам – провести інвентаризацію та паспортизацію водних об’єктів і споруд, сформувати перелік пріоритетних проєктів із забезпечення населених пунктів централізованим водопостачанням і водовідведенням та розробити та затвердити місцеві програми «Питна вода» на 2021-2025 роки.

Підбиваючи підсумки розширеного засідання Координаційної ради, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що тільки об’єднуючи зусилля – на рівні громад і на рівні області – можна досягти бажаного результату.