Ямпільська міська громада

ПОДЯКА ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

Дата: 19.05.2021 15:32

18 травня музейні працівники Ямпільської міської територіальної громади відзначали своє професійне свято – Міжнародний день музеїв.

Особливим воно стало для Собко Галини Тимофіївни – завідувачки Гальжбіївського сільського музею ремесл та промисловості.

За ініціативи міського голови Сергія Гаджука та депутата обласної Ради Володимира  Кістіона Галина Тимофіївна отримала Подяку відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколова.

Це подяка за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження історико-культурної спадщини українського народу.

Подяку вручав заступник міського голови Михайло Труба, який побажав Собко Галини Тимофіївни подальших успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я та всього найкращого у особистому житті.