Шановні жителі Ямпільської громади!

Дата: 14.05.2021 15:07

15 травня ми відзначаємо День сім’ї – день наших з вами родин. Саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї. В сім’ї дитина отримує перші уроки  любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї. Дозвольте побажати вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Із повагою

міський голова                       Сергій Гаджук.