ЯМПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕМОГЛА У КОНКУРСІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ»

Дата: 14.05.2021 11:00

Раді повідомити, що 13 травня Експертна рада визначила переможців конкурсу та ухвалила рішення про фінансування на основі експертного оцінювання кожного проєкту.  Загалом на конкурс подали 213 проектів.

70 громад-переможців набрали від 65 до 92 балів, загальна вартість проєктів склала 53,2 млн грн. З них, очікуване фінансування з обласного бюджету – 19,7 млн грн, залучені кошти територіальних громад та їхніх партнерів – 33,5 млн грн.

Серед переможців наш проект - «Освітлення вулиць – запорука безпеки життєдіяльності громади» - що має на меті встановлення вуличного освітлення в селі Миронівка та Петрашівка. Загальний бюджет складає 700000 грн. та міжмуніципальний проект «Велосипедом по Південному поділлі», який об’єднав 6 територіальних громад Південного Поділля – Ямпільську, Крижопільську, Піщанську, Ольгопільську, Городківську та Чечельницьку.

Загальний бюджет проекту – 1 000000 грн.