Розпочинається робота над   проєктом  Статуту Ямпільської  міської територіальної громади

Дата: 13.05.2021 17:38

Ямпільська міська рада розпочинає роботу із напрацювання проєкту Статуту Ямпільської  міської територіальної громади та Положень, які регулюватимуть використання інструментів громадської участі.

Перший етап роботи – формування робочої групи із числа зацікавлених активістів, громадських лідерів, депутатів та інших осіб, які виявлять бажання увійти до складу робочої групи та працювати над розробкою документів.

Просимо громадських активістів, громадських лідерів та зацікавлених осіб Ямпільської міської територіальної громади, зголоситись до спільної роботи та включення у склад робочої групи по розробці та напрацюванню проєкту Статуту Ямпільської міської територіальної громади до 21 травня 2021 року.

Залишити свої контактні дані ви можете за адресою: м. Ямпіль, вул.. Свободи 132, приміщення міської ради ( адмінбудинок),  каб. 5 відділ

з питань сприяння діяльності депутатів міської ради, або ж за тел.. 2-11-71      ( приймальня міського голови).

На основі ваших заявок буде сформовано склад робочої групи, яка з 25 травня 2021 року розпочне свою роботу.