ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Дата: 11.05.2021 09:55

7 травня Ямпільський міський голова Сергій Гаджук та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Олеся Віт завітали до колективу Ямпільського ТРК, аби привітати колектив з професійним святом та висловити слова вдячності за самовіддану роботу.

З нагоди свята, міський голова вручив подяку голови Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового Олені Гречанюк за особистий внесок у розвиток галузі, сумлінну працю, високий професіоналізм.

Бажаємо колективу подальших творчих успіхів та усіляких гараздів у особистому житті!