ІНТЕРНЕТ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ «ЯМПІЛЬ – МІСТО НА КАМЕНІ»

Дата: 10.05.2021 14:46

Розпочався дуже важливий -  ІІ етап  Конкурсу «Наша громада», який організовується телеканалом ICTV та СТБ - «Голосування за 26 фіналістів». Метою цього етапу є відбір 26 фіналістів, які матимуть право брати участь у наступному – ІІІ етапі Конкурсу та змагатись за звання переможця конкурсу з отриманням винагороди на реалізацію свого проєкту – 500,0 тис. грн..

На цьому етапі з 00:01 10.05.2021 року в рамках інтернет голосування на сайті можна віддати свій голос за проєкт «Ямпіль – місто на камені» шляхом проставлення відмітки «Проголосувати», після реєстрації через свій акаунт в соціальній мережі чи через електронну пошту.

31.05.2021 р. о 23:59 інтернет голосування на Сайті у ІІ етапі Конкурсу припиняється.

На цьому етапі, аби потрапити до фіналу, дуже важливо щоб кожен віддав  свій голос за проєкт!

• Тож, проходьте за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/yampilska-hromada-0
  • Реєструйтесь через свій акаунт в соціальній мережі чи через електронну пошту
  • Тисніть «Проголосувати» за проєкт «Ямпіль – місто на камені».
  • Ваш голос зараховано.

Переможемо разом!