ДОРОГІ НАШІ МАТЕРІ!

Дата: 09.05.2021 09:17

Прийміть найщиріші  вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, і не має нічого сильнішого за мамину молитву.

Низький уклін і щира подяка вам, наші матері, за недоспані ночі, за журливу колискову, що стала для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло і невичерпну ласку, за терпіння, витримку і мудрість. І за те, що ніколи не перестаєте виглядати нас із далеких доріг.

Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

А ще, низький доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями  й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння, тепла та поваги від своїх дітей!

Хай завжди живе весна у  ваших щасливих посмішках. Господнього благословення вам і вашим родинам!

З повагою міський голова Сергій Гаджук