Привітали учасників бойових дій і матерів загиблих учасників АТО

Дата: 07.05.2021 16:37

7 травня ц.р., напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни за ініціативи Ямпільського міського голови Сергія Гаджука було відвідано учасників бойових дій Ямпільської громади та вручено їм продуктові набори.

Сергій Гаджук, заступник міського голови Михайло Труба, секретар міськради Вадим Семенюк, керуюча справами виконавчого комітету міськради Олеся Віт, директор Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міськради Алла Гурська, голова міської ветеранської організації Галина Красна побували у домівках ветеранів, що проживають в м.Ямполі та селах Гальжбіївка, В. Кісниця, Довжок, Качківка, Оксанівка, Дзигівка і Писарівка.

Голова Ямпільської міської ради та його колеги поспілкувались із ветеранами, поцікавились станом їх здоров’я. Учасники бойових дій радо зустрічали гостей, ще міцно тиснули руки та дякували за візит, пам'ять та синівську вдячність. На сьогодні в нашій громаді залишилось усього 19 учасників бойових дій.

Продуктові набори стали гарним подарунком напередодні свята.

Життя безжальне, історія циклічна, але пам'ять жива. Отож щиро вітаємо вас, наші ветерани, із цими пам’ятними днями, дякуємо за подарований мир та шанс на життя.

* * *

Цього ж дня також за ініціативи Ямпільського міського голови Сергія Гаджука було провідано матерів загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. Символічно, що 7 жінок нашої громади, які втратили на війні найдорожче - свої синів, мужніх захисників, було вшановано саме напередодні Дня Матері, який відзначається в Україні у другу неділю травня і цьогоріч припадає на 9 травня.

Матері наших захисників бажали єдиного – мирного неба та єднання у сім’ях, аби горе ніколи не стукало у двері ямпільських родин.

* * *

За матеріалами газети «Ямпільські вісті»