«ЯМПІЛЬ – МІСТО НА КАМЕНІ»

Дата: 06.05.2021 17:09

Ямпільська міська рада приймає участь у Конкурсі «Наша громада» з проєктом «Ямпіль – місто на камені». Конкурс організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Саме на Ямпільщині пісковик піднімається на поверхню, тим самим даючи можливість нашим майстрам виготовляти з нього вироби, що користуються попитом не тільки в Україні, а й за кордоном.

Додати до інфраструктури міста елементи з пісковиком стали основою проєкту, в якому передбачається створення Алеї кам’яних картин під відкритим небом в парку на березі Дністра, облаштування пісковиком стели при в’їзді в Ямпіль та фасаду музею археології, започаткування фестивалю каменю, створення реєстру місцевих каменотесів та виготовлення буклетів з їхніми роботами.

Проєкт підкреслить унікальну особливість нашого міста та глибше розкриє його образ міста на камені. До його реалізації долучаються місцеві підприємці, які спеціалізуються на видобутку та обробці каменю.

Другий етап Конкурсу «Голосування за 26 фіналістів» розпочнеться вже зовсім скоро. Період проведення Другого етапу Конкурсу: з 10 травня по 20 червня 2021 року.

Детальніше про проєкт за посиланням: https://otg.fakty.com.ua/communities/yampilska-gromada-0

Тож, просимо підтримати ініціативу своїм голосом.