До уваги фізичних осіб та суб’єктів господарювання у сфері бджільництва, що діють на території  Ямпільської громади!

Дата: 06.05.2021 10:48

Ямпільська міська рада інформує  щодо вимог Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», яким затверджено Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки; Порядок реєстрації пасіки; та Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Детально із вказаними Порядками та Інструкцією можна ознайомитися за посиланнями:

Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки

Порядок реєстрації пасіки;

Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин;

Також повідомляємо, що державою передбачено державну дотацію на утримання наявних бджолосімей.Для цього потрібно до 01 жовтня 2021 року звернутися до міської ради та надати такий перелік документів:

• Копію ветеринарно-санітарного паспорту пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • Копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звіту дату  на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи- підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).