Шановні прикордонники ! Щиро та сердечно вітаю всіх з Днем прикордонника!

Дата: 30.04.2021 09:00

Це свято справжніх захисників України, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.

Перед вами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах гібридної війни Російської Федерації, а й терористичних загроз, транскордонної злочинності, міграційних процесів. Віднедавна ви ще й одні з перших стали на заваді поширення небезпечної вірусної інфекції.

Роки війни, розв’язаної Росією, чітко показують надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону, і саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога.

.        Ми ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче...

Ми  вдячні кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаю вам і вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!

З повагою, міський голова Сргій Гаджук