35-і роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 15:10

Сьогодні, 26 квітня, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Біля  Пам’ятного знаку ямпільчанам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС зібралися учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи, посадовці, представники установ, навчальних закладів та жителі Ямпільської територіальної  громади, аби   згадати тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих під час аварії та після неї. Протоієрей Української Православної Церкви отець Богдан провів службу за упокій душ померлих від наслідків ліквідації у зоні відчуження.

Також, до  присутніх з промовою звернувся заступник міського голови Михайло Труба, який подякував ліквідаторам за їх подвиг в ім’я людства та закликав усіх присутніх долучитись до загальноукраїнської акції – хвилини мовчання, щоб привернути увагу широкого загалу до трагічної дати та вшанувати пам’ять жертв катастрофи і ліквідаторів.

На знак щирої вдячності за збереження людського життя та світлої пам’яті до Пам’ятного знаку було покладено квіти та свічки, що символізуватимуть незгасаючу пам'ять та вдячність прийдешніх поколінь.