Шановні землекористувачі!

Дата: 22.04.2021 11:51

Нагадую про необхідність приведення у відповідність до чинного законодавства користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства (ділянки під городами). Так, відповідно до Земельного Кодексу України, земельні ділянки для фізичних осіб мають знаходитися у власності або користуванні (на умовах оренди). Також повідомляю, що згідно частини четвертої статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених Земельним Кодексом України, здійснюється один раз по кожному виду використання. Прошу звернути особливу увагу власників державних актів на право власності  на земельні ділянки старого зразка (червоні державні акти без визначення кадастрового номера), щодо необхідності занесення відомостей про речове право та визначення координат, місцезнаходження в Національній Кадастровій Системі (Публічна кадастрова карта).

Прошу Вас віднестися відповідально до зазначених заходів, так як постійно проводяться рейдерські атаки на землі сільськогосподарського призначення.