Екологічна толока «Чисте довкілля»

Дата: 21.04.2021 15:04

23 квітня 2021 року о 10 год. відбудеться екологічна толока «Чисте довкілля» на території Ямпільської міської ради.

Основна увага буде приділена в’їздам в населені пункти, оглядовим майданчикам, прибережним зонам річок, ставків, джерел.

З метою запобігання розповсюдження захворюваності на гостру распіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID -19, у зв’язку із протиепідеміологічними заходами, що впроваджуються на території міської територіальної громади, усім учасникам акції при її проведенні дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального  захисту.

Отож, запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції, прибрати свою оселю, вулицю, місто чи село. Давайте разом зробимо чистим нашу громаду!

Перелік локацій, де буде проводитись толока:

1. В’їзд в Ямпільську територіальну громаду зі сторони  смт. Томашполя

Відповідальна особа – Гаджук С.І.

1. В’їзд в Ямпільську територіальну громаду зі сторони Могилів-Подільська

Відповідальна особа – Майорова Л.О.

1. В’їзд в Ямпільську територіальну громаду зі сторони Крижополя

Відповідальна особа – КП «Довжоцький обрій»

1. В’їзд в м. Ямпіль зі сторони с. Русава

Відповідальна особа – Семенюк В.А.

1. В’їзд в м. Ямпіль зі сторони с. Біла

Відповідальна особа – ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод»

1. Оглядовий майданчик – Урочище «Мохната»

Відповідальна особа – Віт О.В.

1. Міський парк над Дністром

Відповідальна особа – Труба М.Г.

1. Вул. Будівельна (від ДЛГ до кар’єрів)

Відповідальна особа – КП «Ямпільводоканал», «ПОП «Шпак»

1. Вул. Сонячна (від маслосирзаводу до містка через річку Русава)

Відповідальна особа – ПрАТ «Маслосирзавод»,

КП «Ямпільводоканал», ФОП Вічавський

1.  Ямпільський аеродром

Відповідальна особа – відділ прикордонної служби «Ямпіль»,

підрозділ «Національної гвардії» в/ч 3008

1.  Безводнівський старостинський округ (сільське кладовище, центральна площа, пам’ятник, околиці села)

Відповідальна особа – Бойко В.М.

1. Бушанський старостинський округ (сільські кладовища, центральна площа, околиці села)

Відповідальна особа – Іванчишен Р.П.

1. В.Кісницький старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, сільський стадіон, меморіал загиблим воїнам, вулиці села)

Відповідальна особа – Ганзюк М.М.

1. Гальжбієвський старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, вулиці села)

Відповідальна особа –Лаврук А.Ю.

1. Дзигівський старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, сільський стадіон, обеліск воїнам односельчанам, вулиці села, шипіт, околиці села)

Відповідальна особа –КП «Дзигівка»

1. Довжоцький старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, сільський стадіон, вулиці села)

Відповідальна особа – Бажура І.Г.

1. Качківський старостинський округ (сільське кладовище, центральна площа, вулиці села, околиці села)

Працівники старостинського округу, населення

1. Клембівський старостинський округ (сільське кладовище, прибережна смуга біля річки Русава, парк біля Будинку культури, вулиці села)

Відповідальна особа – Зарічна-Бабошко В.А.

1. Михайлівський старостинський округ (сільське кладовище, парк біля БК, центральна площа села, берег річки Дністер, вулиці села)

Відповідальна особа – Боднар Л.В.

1. Петрашівський старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, сільський стадіон, меморіал загиблим воїнам, вулиці села)

Відповідальна особа – Кучервей О.В.

1. Писарівський старостинський округ (сільське кладовище, територія церкви, вулиці села, околиці села)

Відповідальна особа – Гречанюк В.М.

1. Порожанський старостинський округ (сільське кладовище, вулиці села, берег річки Дністер)

Відповідальна особа – Іриковська І.В.

1. Ратушський старостинський округ (сільське кладовище, вулиці села, околиці села)

Відповідальна особа –  Борсуковський С.М.

1. Русавський старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, вулиці села, околиці села, берег річки Русава)

Відповідальна особа – Жереб В.М.

1. Северинівський старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, вулиці села, околиці села)

Відповідальна особа – Гаврилюк А.Ф.

1. Слободо-Підлісівський старостинський округ (сільське кладовище, вулиці села, центральні площі, берег р. Марківка біля мосту,околиці сіл)

Відповідальна особа – Берновега А.О.

1. Тростянецький старостинський округ (сільське кладовище, сільський парк, вулиці села, околиці сіл, територія джерел)

Відповідальна особа – Бойко С.М.

1. Цекинівський старостинський округ (сільське кладовище, паркова зона, вулиці села, берег річки Дністер, околиці села)

Відповідальна особа – Домбровська М.І.