Підготовка до чергової сесії

Дата: 21.04.2021 15:03

21 квітня 2021 року в приміщенні Ямпільської міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань  регламенту,  депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків з органами влади, об’єднаннями  громадян та засобами масової інформації під головуванням заступника голови комісії Снітка В.А. В роботі засідання взяли участь Майорова Л.О. – заступник міського голови   з питань діяльності виконавчих органів  ради, Труба М.Г. - заступник міського голови   з питань діяльності виконавчих органів  ради, Соловей О.С. – начальник відділу розвитку економіки та інвестицій,  Савицька І.Ю. – начальник відділу  з питань сприяння діяльності в роботі з депутатами, Замишляєв В.Г. – начальник відділу культури, туризму і релігії Ямпільської міської ради.

Під час засідання депутати розглянули 17 проєктів рішень 5 з яких не знайшли підтримки депутатів. За результатами розгляду питань порядку денного комісії прийняті відповідні рішення.

З протоколами засідань постійних  комісій міської ради  можна ознайомитись на сайті Ямпільської міської ради в розділі «Міська рада», підрозділ « Постійні комісії».