Вітаємо з Днем народження Семенюка Вадима – секретаря, депутата  Ямпільської міської ради!

Дата: 21.04.2021 09:10

Шановний Вадиме Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам впевнено йти за курсом успіху, ніколи не сумніватись в своїй удачі, щоб кожен прожитий день наповнював життєву скарбничку корисними справами, перемогами і здобутками та відкривав обрії нових можливостей.

Нехай доля шле  щастя і буде до Вас привітною, а життєва дорога чистою і нехай на ній зустрічаються тільки вірні друзі та колеги!

Міцного здоров’я Вам, довголіття, життєвої наснаги, душевного тепла і сімейного затишку, стабільності, рівноваги і фінансового благополуччя!

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

З повагою, міський голова Сергій Гаджук, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради