Робота соціальних служб

Дата: 19.04.2021 14:33

Протягом 12-16 квітня 2021 року працівниками відділення соціальних служб для сімї, дітей та молоді КУ «Ямпільський територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради» здійснено відвідування 2 сімей, в яких виховується 6 дітей, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини на території Великокісницького старостинського округу, складено  відповідні акти перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

Спільно із працівниками служби у справах дітей Ямпільської міської ради та інспектором ювенальної превенції Ямпільського відділення поліції відвідано 6 сімей, в яких виховується 10 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Прийнято участь у навчанні, яке проводить Вінницький обласний центр соціальних служб.

Окрім того, забезпечено гуманітарною допомогою, а саме: одягом та взуттям, сім’ю, яка перебуває на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та за рішенням Комісії з питань захисту прав дитини Ямпільської міської ради знаходиться під соціальним супроводом.