Продовження на території Ямпільської територіальної громади посилених обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 19.04.2021 11:08

Ямпільською міською комісією з питань ТЕБ та НС відповідно до обласного протоколу було прийнято ряд рішень:

Комісія вирішила:

1. заборонити з 00.00 годин 19 квітня до 00.00 годин 01 травня 2021 року:

проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів та офіційних заходів з вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи;

проведення культурних масових заходів;

приймання відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури;

приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

діяльності культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення;

проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми;

Термін виконання: невідкладно.

1. дозволити з 19 квітня 2021 року відвідування навчальних закладів загальної середньої освіти лише учням (9 - 11 класів) для організації та завершення 2020-2021 навчального року

Термін виконання: невідкладно.

1. Дозволити закладам культури, зокрема музеям, відновлення діяльності із приймання відвідувачів за умов дотримання усіх санітарних норм та протиепідемічних заходів, в тому числі:

забезпечення скринінгу температури у працівників та відвідувачів закладів;

додаткового провітрювання та дезінфекції приміщень в установлені санітарні години;

обов’язкової санітарної обробки рук та перебування у захисних лицевих масках;

безумовного дотримання норми заповнювання виставкових приміщень (залів) із розрахунку не більше 5-ти осіб в одному залі закладу, а також дотримання соціальної дистанції між відвідувачами не ближче ніж 1.5 метра.

Термін виконання: з 19 квітня 2021 року

1. Старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм та типів власності забезпечити суворий контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COV1D-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та прийнятих протокольних рішень міською комісією з питань ТЕБ та НС.

Термін виконання: постійно

1. Ямпільському відділенню поліції №1 Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області, спільно з Ямпільським управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області посилити, в межах компетенції, заходи щодо проведення перевірок дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах торгівлі та громадського харчування, агропродовольчих (промислових) ринках.