Виробнича нарада в бібліотеці

Дата: 19.04.2021 09:43

16 квітня в Ямпільській міській публічній  бібліотеці відбулася виробнича нарада бібліотекарів, де обговорили організацію роботи бібліотечних закладів Ямпільскої громади в новому форматі. А саме: удосконалення змісту, форм та методів роботи бібліотек, зміну графіку роботи закладів КЗ ЯМПБ.

Заступник міського голови Труба М. Г. наголосив, що бібліотеці, щоб існувати і розвиватися, треба заявити про себе, як про соціально необхідну установу, яка намагається якомога повніше задовольнити потреби громади.

Про перспективи розвитку бібліотек Ямпільщини розповів начальник відділу культури, туризму та релігії Замишляєв В.Г.

Директор КЗ ЯМПБ Керманіді В.О. наголосила, що першочерговим завданням бібліотек Ямпільської громади є  перетворення закладів на інформаційні, технологічні та сучасні  центри своїх громад. Допоможе в цьому передана компютерна техніка  сільським бібліотекам Ямпільщини  в рамках  проекту «Дія. Цифрова освіта» Вінницьким обласним відділенням «Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація».

Працівники сільських бібліотек мали можливість обговорити поточні питання роботи закладів у 2021 році,   функціонування бібліотечних закладів у період карантинних обмежень та інші організаційні моменти.