Вивчення нагальних проблем в закладах освіти

Дата: 16.04.2021 15:44

Завершено об’їзд закладів загальної середньої освіти заступником міського голови Михайлом Трубою, начальником фінансового управління Світланою Козюк, начальником відділу освіти, молоді та спорту Наталею Пантелейчук  з метою вивчення нагальних проблем в закладах освіти, які будуть реалізовані в 2021 році. Серед основних питань, які потребують виділення коштів є заходи з енергозбереження, придбання опалювальних котлів в заклади, проведення ремонтів їдалень, мережі водопостачання, електропостачання, проведення поточних ремонтів для обладнання дошкільних відділень.

Всього на вказані видатки пропонується 2545,9 тис. гривень. Матеріали підготовлено на розгляд постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету з послідуючим розглядом 27.04.2021 на сесії міської ради.