Проблеми по водопостачанню жителів м. Ямполя, які проживають по вулицях  Генерала Кульчицького, Вінницькій, Дорошенка, Садовій, Ново Яблуневій

Дата: 16.04.2021 11:52

15 квітня комісія міської ради спільно з представниками ПрАТ «Ямпільського приладобудівного заводу» та КП «Ямпільводоканал» провела огляд технічних споруд, водопровідних і каналізаційних мереж, які перебувають на балансі ЯПЗ.

Для вирішення проблем по водопостачанню жителів м. Ямполя, які проживають по вулицях  Генерала Кульчицького, Вінницькій, Дорошенка, Садовій, Ново Яблуневій необхідно здійснити передачу споруд, мереж на баланс КП «Ямпільводоканал» та  провести капітальний ремонт із заміною обладнання.

Комісією вирішено залучити фахових спеціалістів, провести аналіз води, виготовити ПКД та звернутися до сесії міської ради про виділення відповідних коштів.