ЗУСТРІЧ З ВДОВАМИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 12.04.2021 09:58

26 квітня ми відзначатимемо 35 річницю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців. Ця трагедія  не оминула і наших земляків.

10 квітня відбулася зустріч першого заступника голови Вінницької обласної ради Володимира Кістіона і Ямпільського міського голови Сергія Гаджука із дружинами учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які дочасно пішли з життя від хвороб, отриманих внаслідок перебування на враженій радіацією територіях.

Зустріч відбулася з ямпільчанками Галиною Волошиною і Людмилою Козловою та Валентиною Березовською з с.Буші. Спілкування проходило за чашкою чаю у теплій та дружній атмосфері.