Прикрашати те місце, де живеш, відпочиваєш - то благородна справа.

Дата: 09.04.2021 15:34

Під час проведення двомісячника з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади, спільними зусиллями активу села Оксанівка, а саме: Родіки та Віктора Ясинецьких з онуками, молодого подружжя Руслани та Павла Бодруг, Анатолія Харевського, Ігора Спринчака, Діани Шиян із сином Давидом та Юлії Аріон було висаджено туї біля сільського клубу, які придбав для рідного села Микола Копачевський.

Тимчасом ініціативна група жителів села Біла впорядкувала сільський  парк, розробивши нові клумби на яких висадили 6 різновидів багаторічних квітів та саджанців жасмину і бузку.

Над благоустроєм працювали Білянські активісти: Ірина Льова, Марія Орел, Ігор Кугай, Лаврук Лідія та Олена, Зверховські Фелікс та Сергій, Наталя Гончаренко і Поліна Тимчишина.

Координував та організовував роботу на місцях староста Андрій Лаврук.

Прикрашати те місце, де живеш, відпочиваєш - то благородна справа. Дякуємо усім, хто активно включився у роботу по благоустрою місця відпочинку.