ЗВІТ про роботу КУ “Ямпільський терцентр»

Дата: 07.04.2021 12:25

Відповідно до плану роботи на квітень 2021 року, працівниками КУ «Ямпільський територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради» протягом 01 - 06 квітня було здійснено перевірку роботи 8 соціальних робітників м. Ямполя та Довжоцького старостинського округу, в ході якої було відвідано 37 підопічних.

Із початком тепла активізувалася робота мультидисциплінарної команди в     питанні виконання господарських робіт, проведенні дрібного ремонту в будинках та квартирах, а також надання перукарських послуг на дому. Роботою охоплено 11 осіб, взятих на обслуговування.

Відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Ямпільський терцентр» надано соціальні послуги 322 громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування.

Відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Ямпільський терцентр» здійснено відвідування 5 сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах Довжоцького, Гальжбіївського старостинських округів. Проведено оцінювання потреб 3 сімей, в яких виховується 9 дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків та підготовлено документи для розгляду на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини Ямпільської міської ради. Прийнято участь у онлайн - навчанні Вінницького обласного центру соціальних служб на тему: «Особливості соціальної роботи з сім’ями, в яких вчиняється домашнє насильство відностно дорослих членів родини”.