Вебінар для вчителів 1-4 класів   «Особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в умовах запровадження Нової української школи»

Дата: 06.04.2021 08:51

1 квітня 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відділом освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради  (центр професійного розвитку педагогічних працівників, консультант Марікуца Л. В.)  проведено вебінар для учителів 1-4 класів Ямпільської міської ради з теми «Особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в умовах запровадження Нової української школи » , у якому взяли участь 98 педагогів .

Розвиток професійної компетентності педагогів початкової школи відбувся в творчому пошуку нових педагогічних ідей, засобів, технологій, методів, а також активному обговоренні шляхів запровадження  цікавих знахідок в освітньому процесі.