Заходи з благоустрою територій

Дата: 29.03.2021 11:07

Привабливий вигляд територій населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади, доріг, придорожніх смуг є важливим для мешканців і гостей Ямпільщини. З метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів громади після зимового періоду експлуатації, покращення благоустрою та озеленення території щороку проводяться  заходи з благоустрою територій в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Найбільшу проблему створюють стихійні сміттєзвалища в придорожніх смугах та лісосмугах, засмічення побутовим і будівельним сміттям на околицях населених пунктів.

Незважаючи на несприятливі погодні умови комунальне підприємство «Ямпільське міське господарство» розпочало роботи по благоустрою населених пунктів. Підприємством ліквідовано стихійні сміттєзвалища в селах Біла, Пороги, Русава, проведено грейдерування доріг в м. Ямпіль і  с. Оксанівка, сформовано крони дерев по вулиці Незалежності та Соборна в м. Ямпіль. Відремонтовано водонапірну башту в с. Цекинівка, проведено поточний ремонт вуличного освітлення в 8 населених пунктах.

Виконавчий комітет Ямпільської міської ради просить активно долучитися до проведення благоустрою жителів громади, представників громадських організацій, бізнесу, бюджетних та господарських організацій, пам'ятаючи, що належний благоустрій – це не разова акція, а постійна вимога життя.