Засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 12.03.2021 08:20

11 березня  2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради, яке пройшло під головуванням заступника  голови Михайла Труби. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому схвалили ряд програм та положень, які регулюють діяльність виконавчих органів та комісій міської ради. Підтримали бюджетні рішення серед яких: проєкт міського бюджету на 2021 рік за субвенціями в галузях охорони здоровя, освіти, соціального захисту, затвердили порядок фінансування видатків міського бюджету, також погодили утворення міської комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат, затвердили склад та Положення до неї.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, затвердження проектно –кошторисної документації по конкурсному відбору проектів з капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах територіальної громади.

Підтримали рішення та затвердили перелік другого типу об’єктів комунальної власності Ямпільської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті міської ради.