Виїзний особистий прийом громадян міським головою

Дата: 11.03.2021 15:38

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ямпільської міської ради від 09.02.2021 року № 26 «Про затвердження положення та графіків особистого прийому громадян посадовими особами Ямпільської міської ради», з метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, Ямпільській у міській раді проводиться прийом громадян. Започатковано також проведення щосереди   виїзного особистого прийому громадян міським головою Сергієм Гаджуком в старостинських округах.

На сьогоднішній день міським головою було проведено прийом в селах Михайлівка, Безводне, Русава, Клембівка, Пороги, Велика Кісниця, Дзигівка.

На цих прийомах громадяни звертались з наболілими та негайно вирішеними питаннями до міського голови.

Так, жителів   Михайлівського старостинського округу  хвилювало питання  наділення вчителям земельних ділянок та  проблеми працевлаштування.

В селі Дзигівка порушувалось питання виділення земельних ділянок під пасовище, розчищення русла струмка від коптажа водопостачання.

У Безводному мешканці звернулись з проханням щодо встановлення дитячого і   спортивного майданчика зі штучним покриттям та  забезпечення освітленням  вулиць села.

Жителі сіл Велика Кісниця, Пороги та Русава піднімали питання щодо необхідності проведення благоустрою у своїх населених пунктах, облаштування смітєзвалищ  та сортування твердих побутових відходів по сміттєвих баках.

Порогівчани звернулись із проблемою поточного ремонту сільського клубу у селі Добрянці.

Деякі питання, такі як, наприклад, ремонт перил на малому мості та гравійна підсипка біля автобусної стоянки у с. Русава, міським головою спільно зі старостою, були вирішено на місці.

Спільною проблемою для майже всіх населених пунктів є необхідність підсипки та ремонтів доріг комунальної власності, відновлення автобусного перевезення та встановлення вуличного освітлення.
 Звернення громадян передано до виконання службовцями міської ради, якими будуть прийняті всі заходи для їх вирішення.