Пріоритетним напрямком в роботі органів прокуратури залишається земельна сфера

Дата: 09.03.2021 09:18

У межах реалізації представницьких повноважень Ямпільським відділом Могилів-Подільської місцевої прокуратури у 2020 році встановлено факт самовільного зайняття суб’єктом господарювання земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Ямпільського району, у зв’язку з чим ініційовано проведення відповідних контрольних заходів уповноваженими державними органами.

Встановлено, що місцевим сільгоспвиробником поряд з використанням інших сільськогосподарських земель самовільно зайнято земельну ділянку державної власності площею 2,2 га вартістю 275 тис. гривень.

З метою усунення виявлених порушень місцевою прокуратурою до господарського суду скеровано позов про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та приведення її у придатний для використання стан, який 20.10.2020 задоволено.

На даний час вже в у поточному році рішення господарського суду виконано повністю та вказану земельну ділянку повернуто у власність громади.

Прокурор Ямпільського відділу

Могилів-Подільської місцевої прокуратури                                С.Б. Радько