Дорогі жінки, найпривабливіші, наймиліші !

Дата: 05.03.2021 10:51

Любі наші дружини, дочки, матері, сестри, тещі, кохані, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі !

Від імені Ямпільської міської ради вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем !

Для нас це свято стало доброю і незмінною традицією – вшанування жіноцтва і захоплення жіночністю.

Жіноча іпостась багатогранна, невичерпна і пізнавати її можна безмежно.  Жінка – це мати, кохана, дружина, донька, бабуся…  Жінка – це берегиня нашого домашнього вогнища.  Лише жінка дає життя, наділяє силою духу і надихає на звершення. Ми шануємо Вас.  За Вашу терплячість, мудрість, вірність.  За те, що у Вашому серці – любов.

Нехай цей святковий день наповниться теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків, неймовірних вражень,  а у ваших домівках оселиться радісний весняний настрій,  і залишиться там на весь рік !

Бажаю, щоб ваші серця належали тим,  хто любить вас,  щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність,  допомогу і підтримку !  Адже ви гідні тільки найкращого !

Нехай збуваються всі бажання, надії і мрії !

Щастя Вам, позитивних емоцій, радості й удачі завжди і в усьому !

З 8 березня , милі наші жінки !

Міський голова                                                                                                              Сергій ГАДЖУК