Додаткові обмежувальні заходи на період адаптивного карантину

Дата: 26.02.2021 15:15

Відповідно до протоколу № 6 від 24 лютого 2021 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності серед населення та закладах освіти, було скликано позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської територіальної громади.

Протоколом № 6 від 26.02.2021  ТЕБ та НС Ямпільської територіальної громади було прийнято рішення:

Відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради (Пантелейчук Н.П.), спільно з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності.

1. Забезпечити роботу дошкільних, спеціальних та (1-4 класів) закладів загальної середньої освіти в очному режимі із обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог.
  2. Перевести на дистанційну форму навчання заклади загальної середньої освіти (крім 1-4 класів), позашкільної освіти.
  3. Провести в приміщеннях закладів освіти, харчоблоках. Комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання.
  4. Передбачити кошти та закупити засоби індивідуального та колективного захисту для усіх учасників освітнього процесу.
  5. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції.

Термін виконання: з 1 березня 2021 року