Чергова нарада із старостами Ямпільської громади

Дата: 09.02.2021 18:15

9 лютого в м. Ямполі відбулася нарада із старостами старостинських округів.

На нараді обговорили питання здійснення благоустрою населених пунктів Ямпільської територіальної громади, планування ремонту доріг місцевого значення в поточному році, огранізацію проведення конкурсу приміських перевезень.

Також до старост було доведено інформацію, що у Ямпільській громаді стартував проєкт надання медичних послуг вузькими спеціалістами у старостинських округах. Тепер медичний огляд стане доступним для жителів найвіддаленіших сіл громади.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Ямпільської міської ради  ознайомив старост з умовами проведення та напрямками оголошеного Вінницькою обласною радою конкурсу «Комфортні громади»