Почесні грамоти для наших земляків

Дата: 29.01.2021 12:27

За ініціативи депутата обласної ради Кістіона Володимира Євсевійовича та міського голови Сергія Гаджука 6 жителів територіальної громади отримали Почесні грамоти та грошові заохочення відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА і Вінницької обласної Ради. Це відзнака наших земляків за значний особистий внесок у державне будівництво, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Соборності України. Грамоти вручив міський голова Сергій Гаджук. Він подякував кожному за сумлінну працю та побажав міцного здоров’я та натхнення на подальшу плідну працю.

Почесні грамоти отримали:

Віт Віталій Олександрович – директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Писарівка»;

Гарасим Людмила Василівна – завідуюча інфекційним відділенням КНП «Ямпільська територіальна лікарня»;

Косінська Тетяна Вікторівна – викладач класу бандури Ямпільської ДМШ, керівник капели бандуристів «Авангард-folk»;

Марченко Мирослава Василівна – голова ГО «Туристична Ямпільщина», активіст та ініціатор розвитку «зеленого туризму» у громаді;

Проданець Вячеслав Олексійович – керівник ПП «Агротем-плюс»;

Федоренко Анатолій Григорович – ветеран педагогічної праці.

Почесну грамоту Вінницької ОДА і Вінницької обласної Ради з нагоди Дня місцевого самоврядування було вручено і заступнику голови Ямпільської районної ради 7 скликання, депутату райради трьох скликань Савчинському Олександру Григоровичу за сумлінну працю, особливий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.